MP5A3   TM

Reálná zbraň:

  Zbraně typu H & K jsou ve světě známy svou přesností, účinností a spolehlivostí. Tato zbrojířská firma se počátkem osmdesátých let rozhodla vytvořit malou, ale účinnou zbraň, vhodnou pro speciální jednotky, výsledkem je tento skvělý samopal, který je vhodný na krátké a střední vzdálenosti a má likvidační účinky (9 mm Parabellum), používá se zejména v západních zemích u pohraničních sil a protiteroristických jednotek.

popis zbraně: velmi přesný a účinný samopal s výsuvnou pažbou

Ráže: 9 mm Luger

Délka: 368 mm (603)

Hmotnost: 2785 g

Kapacita zásobníku: 30

Kadence: 900 ran/min

  Airsoftová verze:

  Povrchové zpracování: TM u tohoto modelu opravdu nezklamala. Všechno vypadá jako u reálné zbraně až na pojistku a přepínač střelby. Doporučuji tyto písmena nabarvit barvami na plastové modely. S – bílá    E a F – červená. Zbraň má výsuvnou pažbu, která se po chvíli používání začne viklat a seškrábe se z ní barva L. Na zbraň můžete dát montážní lištu, aby jste mohli přidělat kolimátor nebo optiku.

 Mířidla: Zadní – jsou stranově nastavitelná. Nevýhodou jsou malé dírky přes které míříte. Pokud se zešeří tak přes ně nejde moc vidět. Přední – jsou výškově stavitelná.

  Zásobník: Je rozdělen na dvě komory každá má místo na 21 BBček. Celkem tedy 42 BBček (ale to si dokážete spočítat, že J). Někdo říká že se mu zasekávají kuličky v zásobníku, ale mě se to ještě nestalo…

  Střelecké vlastnosti: S kuličkami 0.25 má dostřel asi 35m a na 30m trefíte postavu. Já střílím s 0.20 a dostřel je o 5m lepší a účinný dostřel je kolem 33m za bezvětří…

Závěr:

+ dostřel

+ zásobník

+ povrchové zpracování

- pažba

- mířidla za šera