Právě dnes v noci jsem testoval noční vidění ( Night Vision ) na 1 km !!!
Vystaveno: 05. 05. 2004 (273 přečtení)

Dle posledních testů (dnešních) nočního elektronického zařízení, jsem skonstatoval, že umí rozpoznat člověka na vzdálenost až 1 000 metrů (1 km). Nejedná se o žádný aprílový žert Bigošů (mimochodem je květen). Toto zařízení opravdu testuju a zvažuju jeho nákup pro hraní airsoftu, za účelem vyhledání záškodníků při nočních airsoftových akcích.

 

 

Původně je to určeno pro lovce a myslivce a je u toho i bombastická cena. Umožňuje dohledávaní střelené zvěře a nebo airsoftáka, ale i vyhledávání zvěře a nebo airsoftového snipera na volném prostranství, v lese i v hustém porostu (např. v kukuřici) a to opravdu až na vzdálenost 1000 metrů!!!

Dosah přístroje je závislý na několika přírodních podmínkách jako: čistota ovzduší, teplota vzduchu, vlhkost vzduchu, vítr a rychlost prohledávání. Například padající sníh a déšť snižují dosah přístroje. Co je zajímavé je, že přístroj je schopný dobře odhalit snajpra v křoví, kde jiné přístroje a to některé vojenské zkrátka selhávají !!!

Další informace zatím nebudu zveřejňovat. Pokud to budu mít představím toto zařízení na první noční airsoftové akci. Bližší informace sdělím osobně a nebo telefonicky na +420-776-206200. Za čas i spáchám nějaký ten článek o tomto unikátním zařízení za velmi dobrou cenu a umístím ho na náš portál.