Návod na úpravu SiG552
Vystaveno: 11. 04. 2004 (148 přečtení)

Výzvědná zpravodajská služba Bigošů špionovala u našich bratrů Slováků a zjistila jak se na Slovensku upravuje SiG552. Článek je psán v cizím jazyce, proto pokud některým slovíčkům nerozumíte obraťte se na autora článku :-) Při výrobě se držte schématu a pracujte precizně. Článek je určen jen pro toho, kdo má veškerá oprávnění k výrobě a úpravám Air Soft zbraní.

 

 

Návod na úpravu SiG552

Nejprve nutná upozornění:
Každý kdo se pustí do níže uvedených úprav, by měl mít patřičná oprávnění k výrobě a k úpravám zbraní a zkrátka a dobře veškerá oprávnění. Jakýkoliv zásah do airsoftové zbraně může být riskantní a nemusí nutně vést k výsledku. Je nutné si uvědomit, že zásahem riskujete i pohřbení AS zbraně. Dále pak riskujete ztrátu záruky a také možné odmítnutí případné opravy v servisech a to i těch neznačkových. Človíček, který takové či podobné níže uvedené úpravy dělá musí být zručný musí mít věk rozum i zručnost odpovídající 21 letům (... a v každém případě by měl mít vystudován příslušný obor, který ho opravňuje tyto úpravy udělat).
Tento článek je jen a pouze pro dospělé !!! **** !!! Jakékoli škody jsou na Vaše riziko !!! Použití v ČR je zakázáno. Pokud se kdokoli rozhodne postupovat podle zde uvedených informací, činí tak na vlastní zodpovědnost s rizikem trestního postihu (pokud nemá příslušná oprávnění). Autor se zříká jakékoli hmotné či právní odpovědnosti za případné škody způsobené praktickou výrobou či použitím dle informací na této stránce uvedených. Pokud již takovou věc chcete vyrobit, či upravit a použít je nutné se předem seznámit s veškerou legislativou !!!